Logo Addev

Konwerter materiałów
o wysokich parametrach technologicznych

BONUS EUROTECH jest teraz częścią grupy ADDEV Materials

Nazwa naszej firmy zmienia się na ADDEV Eurotech, ale jakość naszych produktów i usług pozostaje taka sama!
Wsparcie na miarę potrzeb

Eksperci w dziedzinie materiałów o wysokich parametrach technologicznych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą średniej wielkości, która nieustannie zwiększa swoją wartość dodaną i przekształca się, aby zapewnić optymalną współpracę ze swoimi partnerami. Z dystrybutora staliśmy się przetwórcą materiałów o wysokich właściwościach technicznych, wzmacniając nasze strategiczne partnerstwa, inwestując w liczne technologie przetwarzania i poszerzając ofertę usług.

Będąc kluczowym ogniwem w łańcuchu wartości, zamierzamy stać się ważnym partnerem na naszych strategicznych rynkach. Aby to osiągnąć, nieustannie poprawiamy nasze rozwiązania o wysokiej wartości dodanej (produkty, procesy, usługi).

Jako członek French Fab wierzymy w przemysł przyszłości „à la française” (w stylu francuskim).
Dzięki naszej zdolności do wprowadzania innowacji i rozwoju dzięki cyfryzacji i komputeryzacji, uczestniczymy w budowaniu silniejszego francuskiego przemysłu.

Więcej
ADDEV Materials

Nasze rozwiązania o wartości dodanej

 • Produkty

  Współpracując z wiodącymi producentami światowymi, zapewniamy największy asortyment materiałów o wysokich parametrach technologicznych. Oferując ponad 15 000 produktów przetworzonych dla ponad 40 000 rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, możemy spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.
  Poznaj wszystkie nasze produkty
 • Procesy

  Jesteśmy w stanie dostarczyć spersonalizowane rozwiązania, nasze możliwości przemysłowe pozwalają nam na przetwarzanie oferowanych materiałów w taki sposób, aby zapewnić skład i kształt dostosowany do potrzeb klientów.
  Poznaj nasze procesy
 • Usługi

  Wspieramy klienta na poziomie międzynarodowym, zapewniając jednocześnie lokalną dostępność usług. Z siedzibą główną zlokalizowaną we Francji, nieustannie rozbudowujemy naszą sieć, aby towarzyszyć naszym klientom na płaszczyźnie międzynarodowej.
  Dowiedz się więcej na temat naszych usług

Nasze rynki

Lotnictwo, kosmonautyka i obrona
Lotnictwo, kosmonautyka i obrona

Firma ADDEV Materials, specjalista w dziedzinie lotnictwa, kosmonautyki i obrony, stworzyła Jednostkę biznesową Aerospace & Defense, która dostarcza klientom pełną wiedzę fachową na temat produktów, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie opakowania i wykrawania, a także szeroki zakres usług o wartości dodanej.

Rynek motoryzacyjny i pojazdów specjalnych
Motoryzacja i pojazdy specjalne

Dzięki doświadczeniu w dziedzinie materiałów o wysokich właściwościach technicznych ADDEV Materials łączy swoją wiedzę techniczną z możliwościami przemysłowymi, aby wspierać głównych producentów na rynku motoryzacyjnym i pojazdów specjalnych zarówno we Francji, jak i poza jej granicami.

Energia elektryczna
Energia elektryczna

Jako uznany gracz na rynku energii, ADDEV Materials udostępnia producentom sprzętu elektrycznego i operatorom sieciowym swoje doświadczenie w zakresie materiałów technicznych i procesów produkcji przemysłowej.

Elektronika
Elektronika

Dzięki swojemu doświadczeniu w sektorze elektronicznym ADDEV Materials oferuje swoim klientom rozwiązania techniczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb obejmującezalecenia realizacje przemysłowe (cięcie, przepakowanie płynów).

Rynek budowlany i mieszkaniowy
Budownictwo i mieszkalnictwo

Na rynku budowlanym i mieszkaniowym ADDEV Materials wykorzystuje swoją wiedzę fachową, materiały o wysokich właściwościach technicznych oraz znajomość potrzeb klientów przemysłowych, aby zalecać i tworzyć spersonalizowane rozwiązania techniczne. 

Rynek kolejowy
Kolej

ADDEV Materials oferuje innowacyjne rozwiązania na potrzeby konstruktorów i producentów wyposażenia z sektora kolejowego we Francji i w innych krajach.

Zdrowie

Różnorodność i komplementarność naszej oferty produktów o wysokich właściwościach technicznych oraz gwarancja czystych pomieszczeń czynią z ADDEV Materials cenionego partnera dla głównych graczy w dziedzinie zdrowia, bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy.

Przemysł

Nasze oddziały
na całym świecie

700
Pracownicy
+ 25
Firmy
170
Obroty (M€)