News

ADDEV Materials : kontynuujemy u Twego boku

Zgodnie z najnowszymi zaleceniami rządu, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii Coronavirus - Covid 19, ADDEV Materials wprowadziła plan działania w celu ochrony swoich pracowników, klientów i partnerów, jak również w celu zapewnienia kontynuacji swojej działalności.

Drogi kliencie, drogi partnerze,

Poniżej znajdziesz listę działań wprowadzonych w naszych zakładach produkcyjnych w celu zachowania zdrowia naszych pracowników i zapewnienia dalszej działalności spółek grupy:

 

Nasze zespoły pozostają w pełni dostępne,  aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet jeśli skupiamy się teraz na zdalnych spotkaniach i kontaktach za pośrednictwem rozmów telefonicznych i wideokonferencji.

Nasze biura i zakłady produkcyjne pozostają otwarte. Podjęto działania zachęcające do telepracy, a tym samym ograniczające kontakty interpersonalne. Takie rozwiązania przyniosą korzyści tym, którzy pozostają w domu, ale także tym, którzy muszą przyjechać na miejsce, aby wykonywać swoje obowiązki w celu zapewnienia ciągłości działalności. Ci pracownicy w związku z tym będą mniej narażeni na zarażenie w wyniku bardzo małej liczby obecnych.

• Dostawy wszystkich naszych surowców (roztwory klejowe, folie techniczne, chemikalia) są nadal zapewniane przez naszych dostawców.

• Kontynuujemy dostawy do naszych klientów z różnych terytoriów. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w kontynuacji twoich działań, w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić wcześniejsze dostawy.

Okres ten jest bezprecedensowy i zmienia się codziennie. Będziemy cię regularnie informować o rozwoju sytuacji.

Jesteśmy przekonani, że solidarność i poczucie odpowiedzialności umożliwią walkę z tą epidemią i utrzymanie działalności gospodarczej niezbędnej do codziennego życia.

Zespoły ADDEV Materials pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.