Folie PC – Poliwęglanowe
Gamme

Folie PC – Poliwęglanowe

Folia poliwęglanowa to folia przezroczysta lub biała nadająca się do drukowania. Jest formowana na zimno lub na gorąco i dostępna w trzech wykończeniach powierzchni: gładkiej, matowej lub grubej faktury.


Nadaje się do różnych zastosowań, szczególnie w branży motoryzacyjnej i rolno-spożywczej: liczniki prędkości w samochodach, podświetlane panele przednie, etykiety, dokumenty bezpieczeństwa (prawo jazdy, paszporty). Folie poliwęglanowe są dostępne w grubościach 125 do 475 mikronów.

Przykłady zastosowań

Lotnictwo
  • Instrumenty w kokpicie
Motoryzacja
  • Przód pojazdów
Przemysł
  • Powłoki klawiatur
Wśród naszych pozycji

Produkty

COVESTRO DE 1-1 000000
COVESTRO DE 7-2 000000
COVESTRO LM322 2-4 160006

Prośba o ofertę

Skontaktuj się z nami

Proces

Kompleksowe produkty poprzez formowanie na gorąco lub gięcie na zimno elastycznych folii.

Cięcie elastycznych produktów na kawałki, od krawędzi do krawędzi, częściowe, z usuwaniem obramowania, ...

Cięcie elastycznych produktów na szerokość i długość w rolkach, odwijanie, cięcie poprzeczne, nawijanie, cięcie wstępne, ...

ADDEV Materials zapewnia cięcie wszystkich elastycznych produktów na formaty według różnych procesów, w formacie A4, A3 i innych wymiarach stosownie do potrzeb.

ADDEV Materials może wykonywać nadruk na rolkach włókniny lub tkanin technicznych zgodnie ze specyfikacją klienta: marka, logo, nr partii, instrukcja użycia lub bezpieczeństw, ...

Wśród naszych folii poliwęglanowych

Bayfol to marka folii poliwęglanowych firmy Covestro, wykonanych z poliwęglanu połączonego z innymi tworzywami termoplastycznymi.

Makrofol to marka Covestro oznaczająca folie poliwęglanowe.

Folie Makrofol są przezroczyste, dostępne w wielu kolorach (czarnym, białym, przezroczystym) i różnych fakturach powierzchni.

Nasze aktualności