Prezentacja ADDEV Materials
ADDEV Materials

Kim jesteśmy?

ADDEV Materials, przetwórca materiałów o wysokich właściwościach technicznych

Producent przemysłowy, specjalizujący się w procesach przetwarzania materiałów o wysokich właściwościach technicznych (materiały izolacyjne, folie techniczne, taśmy samoprzylepne, pianki, kleje, …), ADDEV Materials, prężnie rozwijająca się firma średniej wielkości, zwiększa swoją wartość dodaną na strategicznych rynkach

Kluczowe liczby
Obecność na wielu lokalnych i międzynarodowych rynkach

 

Początkowo dystrybutor, firma ADDEV Materials zbudowała własną sieć we Francji. Następnie postawiła na przemysłowy charakter, inwestując w liczne technologie przetwarzania i cięcia na zamówienie, i pogłębiając swoją wiedzę fachową, aby zapewnić swoim klientom wyraźną wartość dodaną.

 

Zespół ADDEV Materials wzmacnia dzisiaj swoją obecność na rynkach międzynarodowych dzięki swojej polityce rozwoju międzynarodowego, odnoszącej się do dwóch dużych obszarów, Europy i Ameryki Północnej.

 

„ Nieustannie się rozwijamy, potwierdzając nasze dążenie do dotrzymania kroku naszym partnerom. Obecnie zatrudniamy ponad 650 pracowników, rozdzielonych na 15 firm, którzy angażują się w dynamikę naszego przedsiębiorstwa, dbają o zadowolenie naszych klientów, analizują rynki, rozwijają się w naszym środowisku, a przede wszystkim w zespołach”.

 

Pascal Nadobny, Prezes ADDEV Materials

Patrząc w przyszłość

Wyznając wspólne wartości i rozwijając silną tożsamość, firma ADDEV Materials jest dziś rozpoznawalna zarówno na rynku lokalnym, jak i na arenie międzynarodowej. Swoją siłę czerpie z połączenia wiedzy fachowej, temperamentu wykonawcy i chęci rozwoju, z poszanowaniem specyfiki każdej ze swoich jednostek, a także mężczyzn i kobiet, którzy ją tworzą.

Łańcuch wartości

Silne ogniwo

Będąc kluczowym ogniwem w łańcuchu wartości, ADDEV Materials zamierza stać się ważnym partnerem na swoich strategicznych rynkach (Lotnictwo i Kosmonautyka, Energia, Motoryzacja, Kolej, Przemysł, Budownictwo i Mieszkalnictwo).

Aby to osiągnąć, zespoły ADDEV Materials nieustannie poprawiają swoją ofertę rozwiązań (Produkty – Procesy – Usługi) o wysokiej wartości dodanej:

 

  1. Pozyskiwanie i opieranie się na współpracy z dostawcami, aby zagwarantować klientom najlepsze produkty.
  2. Stałe pogłębianie swojej wiedzy fachowej (produkty/procesy), aby dostarczyć klientom najlepsze rozwiązania techniczne.
  3. Poprawianie właściwości materiałów, aby dostosować je do coraz bardziej wymagających specyfikacji (pokrywanie warstwą klejącą, laminowanie, powlekanie, …)
  4. Cięcie na wymiar zgodnie z wymogami klientów, aby dostarczyć im materiał w najbardziej dopasowanej formie
  5. Korzystanie z oddziałów we Francji i za granicą (filie, biura, agenci, ...), aby wspierać swoich partnerów
  6. Outsourcing usług logistycznych, pakowanie zgodne z procesami klientów (kompletowanie zestawów), transport w specjalnych opakowaniach 
Dowiedz się więcej na temat naszej wartości dodanej

Nasze strategiczne rynki

 

ADDEV Materials realizuje swój cel: rozwój swojej oferty o wartości dodanej na strategicznych rynkach, jako profesjonalista specjalizujący się w procesach przetwarzania materiałów o wysokich właściwościach technicznych (materiały izolacyjne, folie techniczne, taśmy samoprzylepne, kleje, …).