Kleje dwuskładnikowe

Kleje dwuskładnikowe

Kleje dwuskładnikowe składają się z żywicy i utwardzacza, umieszczonych w dwóch oddzielnych dozownikach, a polimeryzacja następuje po wymieszaniu obu składników w temperaturze otoczenia lub przy użyciu aktywatora.

 

Oferujemy szeroki wybór klejów dwuskładnikowych, przeznaczonych do wszystkich zastosowań i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania:

Dwuskładnikowy klej epoksydowy to klej składający się z żywicy epoksydowej i utwardzacza, utwardzającego się w temperaturze otoczenia.

Kleje dwuskładnikowe metakrylowe to kleje na bazie metakrylanu (MMA) i utwardzacza, umieszczonych w dwu oddzielnych dozownikach, ulegające polimeryzacji w temperaturze pokojowej.

Dwuskładnikowy klej poliuretanowy to klej składający się z uretanu i utwardzacza, umieszczonych w dwu oddzielnych dozownikach, ulegający polimeryzacji w temperaturze otoczenia pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.

Dwuskładnikowe kleje silikonowe sieciują po wymieszaniu obu składników. 

Klej akrylowy dwuskładnikowy jest klejem strukturalnym na bazie żywicy akrylowej i utwardzacza, umieszczonych w dwu oddzielnych dozownikach, który ulega polimeryzacji w temperaturze otoczenia po wymieszaniu składników.