ADDEV Materials

Poznaj nasze aktualności

Odkryj nasze wiadomości

Zgodnie z najnowszymi zaleceniami rządu, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii Coronavirus - Covid 19, ADDEV Materials wprowadziła plan działania w celu ochrony swoich pracowników, klientów i partnerów, jak również w celu zapewnienia kontynuacji swojej działalności.

FRANCE DECOUPE, przedsiębiorstwo należące do Grupy ADDEV Materials od 2016 r., zainwestowało w budowę nowego pomieszczenia czystego, przeznaczonego do produkcji elementów ciętych z włókniny.

W ślad za firmą PROFOM z Montrealu, kolejna firma WALCO z siedzibą w Pittsburghu dołącza do jednostki biznesowej w Ameryce Północnej przedsiębiorstwa ADDEV Materials z Lyonu, specjalizującego się w przetwarzaniu materiałów o wysokich własnościach technicznych, przeznaczonych dla przemysłu.

Firma PROFOM z siedzibą w Montrealu w Kanadzie dołączyła do przedsiębiorstwa ADDEV Materials z Lyonu, specjalizującego się w przetwarzaniu materiałów o wysokich właściwościach technicznych, przeznaczonych dla przemysłu.

ADDEV Materials i OMEGA Systèmes tworzą ADDEV OMEGA, eksperta w dziedzinie materiałów technicznych i spersonalizowanych rozwiązań do naprawy kompozytów lotniczych

ADDEV Materials realizuje swój cel: rozwój swojej oferty o wartości dodanej na strategicznych rynkach, takich jak lotnictwo i kosmonautyka, jako przedsiębiorca specjalizujący się w procesach przetwarzania materiałów o wysokich właściwościach technicznych (materiały izolacyjne, folie techniczne, taśmy samoprzylepne, kleje, …)nbsp;